Wedstrijden Snellegem 2023 |
|
|
|
|
|
|
DATUM |
TIJDSTIP |
AARD
WEDSTRIJD |
|
|
|
|
|
|
Zat
4 maart |
11.00 - 15.00 Hr |
3° wedstrijd
wintercriterium 22-23 |
|
|
|
|
|
|
Zat
18 maart |
11.00 - 15.00 Hr |
4° wedstrijd
wintercriterium 22-23 |
|
|
|
|
|
|
Zat
25 maart |
20.00 - 01.00 Hr |
1° wedstrijd paling |
|
|
|
|
|
|
Zat
01 april |
11.00 - 16.00 Hr |
1° wedstrijd vaste stok |
|
|
|
|
|
|
Woe
12 april |
11.00 - 16.00 Hr |
1° wedstrijd Mindervaliden,
50 + |
|
|
|
|
|
|
Zat
15 april |
11.00 - 16.00 Hr |
1° wedstrijd match ,feeder |
|
|
|
|
|
|
Zat
22 april |
20.00 - 08.00 Hr |
1° wedstrijd karper |
|
|
|
|
|
|
Zat
29 april |
11.00 – 16.00 Hr |
2° wedstrijd vaste stok |
|
|
|
|
|
|
Zat
06 mei |
20.00 - 08.00 Hr |
Koningschap Paling |
|
|
|
|
|
|
Woe
10 mei |
11.00 - 16.00 Hr |
2° wedstrijd Mindervaliden,
50 + |
|
|
|
|
|
|
zat
20 mei |
11.00 - 16.00 Hr |
2° wedstrijd match feeder
Koningschap |
|
|
|
|
|
|
Zat
27 mei |
11.00 – 16.00 Hr |
3° wedstrijd vaste stok |
|
|
|
|
|
|
Zat
27 mei |
20.00 - 01.00 Hr |
2° wedstrijd paling |
|
|
|
|
|
|
Zat
03 juni |
20.00 - 08.00 Hr |
2° wedstrijd karper |
|
|
|
|
|
|
Zat
10 juni |
11.00 – 16.00 Hr |
3° wedstrijd match ,feeder |
|
|
|
|
|
|
Woe
14 juni |
11.00 – 16.00 Hr |
3° wedstrijd Mindervaliden,
50 + |
|
|
|
|
|
|
Zat
17 juni |
11.00 – 16.00 Hr |
4° wedstrijd vaste stok |
|
|
|
|
|
|
Zat
17 juni |
20.00 – 01.00 Hr |
3° wedstrijd paling |
|
|
|
|
|
|
Zat
24 juni |
20.00 - 08.00 Hr |
3° wedstrijd karper |
|
|
|
|
|
|
Zat
01 juli |
11.00 – 16.00 Hr |
5° wedstrijd vaste stok
Koningschap |
|
|
|
|
|
|
Zat
01 juli |
20.00 - 01.00 Hr |
4° wedstrijd paling |
|
|
|
|
|
|
Woe
12 juli |
11.00 - 16.00 Hr |
4° wedstrijd Mindervaliden,
50 + Koningschap |
|
|
|
|
|
|
Di
18 juli |
15.00 – 20.00 Hr |
Avondfeederwedstrijd –
enkel leden (30) |
|
|
|
|
|
|
Zat 22 juli |
20.00 - 08.00 Hr |
4° wedstrijd karper |
|
|
|
|
|
|
Zat
29 juli |
08.00 - 19.00 Hr |
Koppelwedstrijd Carpcube
enkel leden max 22 koppels |
|
|
|
|
|
|
Zat
05 aug |
20.00 - 01.00 Hr |
5° wedstrijd paling |
|
|
|
|
|
|
Woe
09 aug |
11.00 - 16.00 Hr |
5° wedstrijd Mindervaliden,
50 + |
|
|
|
|
|
|
Zat
12 aug |
11.00 - 16.00 Hr |
4° wedstrijd match,feeder |
|
|
|
|
|
|
Vr
18 aug tot Zon 20 aug |
20.00 - 16.00 Hr |
Karpermarathon 44 uur |
|
|
|
|
|
|
Woe
23 aug |
11.00 - 16.00 Hr |
Koppel 50 + |
|
|
|
|
|
|
Zat
26 aug |
11.00 - 16.00 Hr |
6° wedstrijd vaste stok |
|
|
|
|
|
|
Zat
26 aug |
20.00 - 01.00 Hr |
6° wedstrijd paling |
|
|
|
|
|
|
Zat
09 sep |
20.00 - 08.00 Hr |
5° wedstrijd karper |
|
|
|
|
|
|
Woe
13 sep |
11.00 - 16.00 Hr |
6° wedstrijd Mindervaliden,
50 + |
|
|
|
|
|
|
Zat
16 sep |
11.00 - 16.00 Hr |
5° wedstrijd match,feeder |
|
|
|
|
|
|
Zat
23 sep |
11.00 - 16.00 Hr |
7° wedstrijd vaste stok |
|
|
|
|
|
|
Zat
07 okt |
11.00 - 16.00 Hr |
6° wedstrijd match,feeder |
|
|
|
|
|
|
Woe
11 okt |
11.00 - 16.00 Hr |
7° wedstrijd Mindervaliden,
50 + |
|
|
|
|
|
|
Zat
21 okt |
11.00 - 15.00 Hr |
1° wedstrijd
wintercriterium 2023-2024 |
|
|
|
|
|
|
Zat
28 okt |
11.00 - 15.00 Hr |
Wedstrijd 't Visserken (enkel
leden) |
|
|
|
|
|
|
Zat
04 nov |
11.00 - 15.00 Hr |
2° wedstrijd wintercriterium
2023-2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Op maandag 09
april en zaterdag 02 september 2023 telkens van 12 tot 16 uur is de vijver
gesloten, |
|
|
|
|
|
|
omdat Den Pier
een wedstrijd inricht op onze vijver. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|