Snellegem
2012 wedstrijden
Kampioenschap
vaste hengel
Zaterdag 07 april 11u00
- 16u00
Zaterdag 12 mei 11u00
- 16u00
Zaterdag 02 juni 11u00 - 16u00
Zaterdag 18 augustus 11u00 -
16u00
Zaterdag 08 september 11u00 -
16u00
Kampioenschap
match
Zaterdag 14 april 11u00
- 16u00
Zaterdag 28 april 11u00
- 16u00
Zaterdag 09 juni 11u00
- 16u00
Zaterdag 15 september 11u00 -
16u00
Zaterdag 06 oktober 11u00 -
16u00
Koningschappen
Zaterdag 14 juli vaste hengel 11u00 - 16u00
Zaterdag 23 juni match 11u00 - 16u00
Palingwedstrijden
Zaterdag 07 april
1° reeks 20u00
- 01u00
Zaterdag 05 mei 2° reeks 20u00
- 01u00
Zaterdag 19 mei koningschap (12u) 20u00 - 08u00
Zaterdag 18 juni 3° reeks 20u00
- 01u00
Zaterdag 07 juli 4° reeks
20u00 - 01u00
Zaterdag 18 augustus 5° reeks 20u00
- 01u00
Zaterdag 08 september 6° reeks 20u00
- 01u00
Witviswedstrijd
voor palingvissers en dames
Zondag 22 juli 13u00
– 17u00
Mindervaliden, 50 Plus
Woensdag 11 april 11u00
- 16u00
Woensdag 09 mei 11u00
- 16u00
Woensdag 13 juni 11u00
- 16u00
Woensdag 11 juli Koningschap 11u00
- 16u00
Woensdag 08 augustus 11u00
- 16u00
Woensdag 12 september 11u00
- 16u00
Woensdag 10 oktober 11u00
- 16u00
Vrije vissers Westkerke
Donderdag 10 mei 12u00
– 16u00
Grote koppelwedstrijd Girisport (enkel leden)
Zaterdag 26 mei
hengelkeuze vrij 11u00-17u00
Koppelwedstrijd
50 Plus Girisport
Dinsdag 19 juni 11u00 -
16u00
Feederwedstrijd (individueel max 22 deelnemers (enkel leden)
Donderdagavond 19 Juli 15u00-20u00
Koppelmarathon-
24 Hr
Vrijdag 03augustus om 17u00 tot zaterdag 04 augustus om 17u00
Match
& feederteam Roeselare
Zondag 12 augustus 10u00
– 15u00
Karpermarathon
- 44 Hr
Vrijdag 24 augustus, zaterdag 25 en zondag 26 augustus
Karperwedstrijden
Zaterdag 31 maart 20u00
- 08u00
Zaterdag 30 juni 20u00
- 08u00
Zaterdag 29 september 20u00 -
08u00
Wintercriterium
2011-2012
Zaterdag 10 maart 12u00
- 16u00
Zaterdag 24 maart 12u00
- 16u00
Wintercriterium
2012-2013
Zaterdag 03 november 11u00 - 15u00
Zaterdag 17 november 11u00 -
15u00
Den Pier
Maandag 09 april 08u00 – 12u00
Zaterdag 22 september 08u00 – 12u00
Kampioenenviering:
Zaterdag 27 oktober Salons de Vrede in ICHTEGEM