ALGEMENE KALENDER

2020

 

VZW DE MOLENVISSERS SNELLEGEM

 

Verantwoordelijken kalender

ROELS Ignace( 050/20.16.56 of 0475/56.26.82

DE VOOGT Willy ( 050/81.31.20

www.molenvissers.be

 

____________________________________________

 

 

Grasdreef 19 / 8200 Sint-Michiels (Brugge) GSM: +32(0)494 42 45 30 | info@carpcube.be

molenvissers@pandora.be

_______________________________________

 

VISKWEKERIJ AQUALITY

Van Ackere Peter
Aarselestraat 42 bus 2
8700 Aarsele Tel: 0497/30.27.43

 

_________________________________________________

T VISSERKE

 

Torhoutsesteenweg 247

8210 Zedelgem

Tel: 050/20.16.82

 

__________________________________________________

 

 

 

Kampioenschap vaste hengel

Zaterdag 28 maart 11u00 - 16u00

Zaterdag 02 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 30 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 20 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 29 augustus 11u00 - 16u00

Zaterdag 26 september 11u00 - 16u00

 

Kampioenschap match-feeder

Zaterdag 04 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 18 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 16 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 12 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 10 oktober 11u00 - 16u00

 

 

Koningschappen

Zaterdag 27 juni vaste hengel 11u00 - 16u00

Zaterdag 11 juli match-feeder 11u00 - 16u00

 

 

 

Palingwedstrijden

Zaterdag 28 maart 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 02 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 09 mei koningschap (12u)20u00 - 08u00

Zaterdag 20 juni 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 04 juli 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 08 augustus 5 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 29 augustus 6 reeks 20u00 - 01u00

 

Karperwedstrijden

Zaterdag 25 april 20u00 - 08u00

Zaterdag 06 juni 20u00 - 08u00

Zaterdag 27 juni 20u00 - 08u00

Zaterdag 25 juli 20u00 - 08u00

Zaterdag 19 september 20u00 - 08u00

 

 

Winterkriterium 2019-2020

Zaterdag 07 maart 11u00 - 15u00

Zaterdag 14 maart 11u00 - 15u00

 

 

Winterkriterium 2020-2021

Zaterdag 24 oktober 11u00 - 15u00

Zaterdag 07 november 11u00 - 15u00

 

 

Feederteam Ieper

Zaterdag 11 april 09-00 15-00

 

Open feeder Snellegem

Maandag 22 juni 10u00 16u00

 

Mindervaliden, 50 Plus

Woensdag 08 april 11u00 - 16u00

Woensdag 13 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 10 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 08 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 12 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 09 september 11u00 - 16u00

Woensdag 14 oktober 11u00 - 16u00

 

Koppelwedstrijd 50 Plus Aquality

Woensdag 24 juni 11u00 - 16u00

 

Grote koppelwedstrijd Carp Cube (enkel leden)

Vrijdag 23 mei hengelkeuze vrij 12u00- 17u00

 

 

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 31 juli aug en Zaterdag 01 Aug van 15u tot 15 u

 

 

 

Avondfeederwedstrijd (individueel max 30 deelnemers)

Donderdag 16 Juli 15u00 20u00

 

 

Den Pier

maandag 13 april vanaf 12u00 16u00

zaterdag 05 september vanaf 12u00 16u00

 

 

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 21 om 20 Hr tot zondag 23 augustus om 16 Hr

 

 

Kampioenenviering:

Zaterdag 21 november 2019 om 19.00 u

Salons Denotter in Zedelgem