ALGEMENE KALENDER

2019

 

VZW DE MOLENVISSERS SNELLEGEM

 

Verantwoordelijken kalender

ROELS Ignace( 050/20.16.56 of 0475/56.26.82

VERFAILLIE Alain ( 0498/48.73.97

DE VOOGT Willy ( 050/81.31.20

www.molenvissers.be

molenvissers@pandora.be

_______________________________________

 

Grasdreef 19 / 8200 Sint-Michiels (Brugge) GSM: +32(0)494 42 45 30 | info@carpcube.be

_______________________________________

 

 

 

VISKWEKERIJ AQUALITY

Van Ackere Peter
Aarselestraat 42 bus 2
8700 Aarsele Tel: 0497/30.27.43

 

_________________________________________________

T VISSERKE

 

Torhoutsesteenweg 247

8210 Zedelgem

Tel: 050/20.16.82

 

 

 

 

 

 

 

 


__________________________________________________

 

 

 

Kampioenschap vaste hengel

 

Zaterdag 30 maart 11u00 - 16u00

Zaterdag 04 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 01 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 22 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 31 augustus 11u00 - 16u00

Zaterdag 28 september 11u00 - 16u00

 

 

 

Kampioenschap match-feeder

 

Zaterdag 06 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 20 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 18 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 14 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 12 oktober 11u00 - 16u00

 

 

 

Koningschappen

 

Zaterdag 29 juni vaste hengel 11u00 - 16u00

Zaterdag 15 juni match-feeder 11u00 - 16u00

 

 

 

Palingwedstrijden

 

Zaterdag 30 maart 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 04 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 11 mei koningschap (12u)20u00 - 08u00

Zaterdag 22 juni 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 06 juli 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 10 augustus 5 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 31 augustus 6 reeks 20u00 - 01u00

 

Feederteam Ieper

Zaterdag 13 april 09-00 15-00

 

 

 

Mindervaliden, 50 Plus

 

Woensdag 10 april 11u00 - 16u00

Woensdag 08 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 12 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 10 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 14 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 11 september 11u00 - 16u00

Woensdag 09 oktober 11u00 - 16u00

 

Koppelwedstrijd 50 Plus Aquality

Woensdag 26 juni 11u00 - 16u00

 

 

 

Grote koppelwedstrijd Carp Cube (enkel leden)

Vrijdag 25 mei hengelkeuze vrij 12u00- 17u00

 

 

 

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 02 aug en Zaterdag 03 Aug van 15u tot 15 u

 

 

 

Avondfeederwedstrijd (individueel max 30 deelnemers)

Donderdag 18 Juli 15u00 20u00

 

 

Den Pier

maandag 22 april vanaf 12u00 16u00

zaterdag 07 september vanaf 12u00 16u00

 

 

 

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 23 , 24 en 25 augustus

 

 

 

Karperwedstrijden

Zaterdag 27 april 20u00 - 08u00

Zaterdag 08 juni 20u00 - 08u00

Zaterdag 29 juni 20u00 - 08u00

Zaterdag 27 juli 20u00 - 08u00

Zaterdag 21 september 20u00 - 08u00

 

 

Winterkriterium 2018-2019

Zaterdag 09 maart 11u00 - 15u00

Zaterdag 16 maart 11u00 - 15u00

 

Winterkriterium 2019-2020

Zaterdag 26 oktober 11u00 - 15u00

Zaterdag 09 november 11u00 - 15u00

 

Kampioenenviering:

Zaterdag 23 november 2019 om 19.00 u

Salons Denotter in Zedelgem

_______________________________________