ALGEMENE
KALENDER
2018
VZW
DE MOLENVISSERS SNELLEGEM
Verantwoordelijken kalender
ROELS Ignace( 050/20.16.56 of 0475/56.26.82
VERFAILLIE Alain ( 0498/48.73.97
DE
VOOGT Willy ( 050/81.31.20
___________________________
Grasdreef 19 / 8200 Sint-Michiels (Brugge) GSM: +32(0)494 42 45 30 | info@carpcube.be
VISKWEKERIJ AQUALITY
Van Ackere Peter
Aarselestraat 42 bus 2
8700 Aarsele
Tel: 0497/30.27.43
_________________________________________________
____________________________________________
Kampioenschap
vaste hengel
Zaterdag 31 maart 11u00 - 16u00
Zaterdag 05 mei 11u00 - 16u00
Zaterdag 02 juni 11u00 - 16u00
Zaterdag 23 juni 11u00 - 16u00
Zaterdag 01 september 11u00 - 16u00
Kampioenschap
match-feeder
Zaterdag 07 april 11u00 - 16u00
Zaterdag 21 april 11u00 - 16u00
Zaterdag 19 mei 11u00 - 16u00
Zaterdag 08 september 11u00 - 16u00
Zaterdag 29 september 11u00 - 16u00
Koningschappen
Zaterdag 07 juli vaste hengel 11u00 - 16u00
Zaterdag 16 juni match-feeder 11u00 - 16u00
Palingwedstrijden
Zaterdag 31 maart 1° reeks 20u00 - 01u00
Zaterdag 05 mei 2° reeks 20u00 - 01u00
Zaterdag 12 mei koningschap (12u)20u00 - 08u00
Zaterdag 24 juni 3° reeks 20u00 - 01u00
Zaterdag 07 juli 4° reeks 20u00 - 01u00
Zaterdag 12 augustus 5° reeks 20u00 - 01u00
Zaterdag 01 september 6° reeks 20u00 - 01u00
Feederteam Ieper
Zaterdag 14 april 09-00 – 15-00
Mindervaliden, 50 Plus
Woensdag 11 april 11u00 - 16u00
Woensdag 09 mei 11u00 - 16u00
Woensdag 13 juni 11u00 - 16u00
Woensdag 11 juli Koningschap 11u00 - 16u00
Woensdag 08 augustus 11u00 - 16u00
Woensdag 12 september 11u00 - 16u00
Woensdag 10 oktober 11u00 - 16u00
Koppelwedstrijd 50 Plus Aquality
Woensdag 27 juni 11u00 - 16u00
Grote koppelwedstrijd Carp Cube (enkel leden)
Vrijdag 11 mei hengelkeuze vrij 12u00- 17u00
Koppelmarathon- 24 Hr
Vrijdag 03 aug en Zaterdag 04 Aug van 15u tot 15 u
Avondfeederwedstrijd (individueel
max 30 deelnemers)
Donderdag 19 Juli 15u00 – 20u00
Den Pier
maandag 02 april vanaf 12u00 – 16u00
zaterdag 15 september vanaf 12u00 – 16u00
Karpermarathon - 44 Hr
Vrijdag 25 , 26 en 27 augustus
Karperwedstrijden
Zaterdag 28 april 20u00 - 08u00
Zaterdag 09 juni 20u00 - 08u00
Zaterdag 30 juni 20u00 - 08u00
Zaterdag 28 juli 20u00 - 08u00
Zaterdag 22 september 20u00 - 08u00
Winterkriterium 2017-2018
Zaterdag 10 maart 11u00 - 15u00
Zaterdag 17 maart 11u00 - 15u00
Winterkriterium 2018-2019
Zaterdag 13 oktober 11u00 - 15u00
Zaterdag 03 november 11u00 - 15u00
Kampioenenviering:
Zaterdag 17 november 2018 om 19.00 u
Salons Denotter in Zedelgem