ALGEMENE KALENDER

2016

 

VZW DE MOLENVISSERS SNELLEGEM

 

Verantwoordelijken kalender

ROELS Ignace( 050/20.16.56 of 0475/56.26.82

VERFAILLIE Alain ( 0498/48.73.97

DE VOOGT Willy ( 050/81.31.20

www.molenvissers.be en molenvissers@pandora.be

 

 

 

Rijselstraat 113A | 8200 Sint-Michiels (Brugge) GSM: +32(0)494 42 45 30 | info@carpcube.be

 

__________________________________________________

_______________________________________

 

VISKWEKERIJ AQUALITY

Van Ackere Peter
Aarselestraat 42 bus 2
8700 Aarsele Tel: 0497/30.27.43

_________________________________________________

 

 

 

Kampioenschap vaste hengel

Zaterdag 02 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 07 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 04 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 25 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 03 september 11u00 - 16u00

 

Kampioenschap match-feeder

Zaterdag 09 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 23 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 21 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 10 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 01 oktober 11u00 - 16u00

 

Koningschappen

Zaterdag 09 juli vaste hengel 11u00 - 16u00

Zaterdag 18 juni match-feeder 11u00 - 16u00

 

Palingwedstrijden

Zaterdag 02 april 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 07 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 14 mei koningschap (12u)20u00 - 08u00

Zaterdag 25 juni 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 09 juli 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 13 augustus 5 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 03 september 6 reeks 20u00 - 01u00

 

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 26 , 27 en 28 augustus

 

Karperwedstrijden

Zaterdag 16 april 20u00 - 08u00

Zaterdag 30 april 20u00 - 08u00

Zaterdag 11 juni 20u00 - 08u00

Zaterdag 23 juli 20u00 - 08u00

Zaterdag 24 september 20u00 - 08u00

 

Winterkriterium 2015-2016

Zaterdag 12 maart 11u00 - 15u00

Zaterdag 26 maart 11u00 - 15u00

 

Winterkriterium 2016-2017

Zaterdag 15 oktober 11u00 - 15u00

Zaterdag 05 november 11u00 - 15u00

 

Kampioenenviering:

Zaterdag 22 oktober 2016 om 19.00 u Salons de

Vrede in ICHTEGEM

 

Mindervaliden, 50 Plus

Woensdag 13 april 11u00 - 16u00

Woensdag 11 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 08 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 13 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 10 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 14 september 11u00 - 16u00

Woensdag 12 oktober 11u00 - 16u00

 

Koppelwedstrijd 50 Plus Aquality

Woensdag 22 juni 11u00 - 16u00

Grote koppelwedstrijd Carp Cube (enkel leden)

Zaterdag 28 mei hengelkeuze vrij 12u00- 17u00

 

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 05 aug en Zaterdag 06 Aug van 15u tot 15 u

 

Avondfeederwedstrijd (individueel max 30 deelnemers)

vrijdag 22 Juli 15u00 20u00

 

Den Pier

maandag 06 april vanaf 12u00 16u00

zaterdag 19 september vanaf 12u00 16u00

 

Provinciale jeugdhengeldag

Zaterdag 20 augustus 10u00 16u00