ALGEMENE KALENDER

2015

 

VZW DE MOLENVISSERS SNELLEGEM

 

Verantwoordelijken kalender

ROELS Ignace( 050/20.16.56 of 0475/56.26.82

VERFAILLIE Alain ( 0498/48.73.97

DE VOOGT Willy ( 050/81.31.20

 

www.molenvissers.be en molenvissers@pandora.be

 

 

 

 

Rijselstraat 113A | 8200 Sint-Michiels (Brugge) | | GSM: +32(0)494 42 45 30 | info@carpcube.be

 

 

 

Kampioenschap vaste hengel

Zaterdag 04 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 09 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 30 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 27 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 05 september 11u00 - 16u00

 

Kampioenschap match-feeder

Zaterdag 11 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 25 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 23 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 12 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 03 oktober 11u00 - 16u00

 

Koningschappen

Zaterdag 11 juli vaste hengel 11u00 - 16u00

Zaterdag 20 juni match-feeder 11u00 - 16u00

 

Palingwedstrijden

Zaterdag 18 april 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 02 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 16 mei koningschap (12u)20u00 - 08u00

Zaterdag 13 juni 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 04 juli 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 08 augustus 5 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 19 september 6 reeks 20u00 - 01u00

 

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 28 , 29 , 30 augustus

 

 

Mindervaliden, 50 Plus

Woensdag 08 april 11u00 - 16u00

Woensdag 13 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 10 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 08 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 12 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 09 september 11u00 - 16u00

Woensdag 14 oktober 11u00 - 16u00

 

Koppelwedstrijd 50 Plus Aquality

Woensdag 17 juni 11u00 - 16u00

Grote koppelwedstrijd Carp Cube (enkel leden)

Zaterdag 6 juni hengelkeuze vrij 12u00- 17u00

 

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 31 Juli en Zaterdag 01 Aug van 17u tot 17 u

 

Avondfeederwedstrijd (individueel max 30 deelnemers)

Woensdag 22 Juli 15u00 20u00

 

Den Pier

maandag 06 april van 08u00 12u00

zaterdag 19 september van 08u00 12u00

 

Match & Feederteam Roeselare

Zondag 16 augustus 10u00 15u00

 

Carp Cube Jeugdkarperdag

Vrijdag 1 mei

 

 

Karperwedstrijden

Zaterdag 04 april 20u00 - 08u00

Zaterdag 09 mei 20u00 - 08u00

Zaterdag 27 juni 20u00 - 08u00

Zaterdag 25 juli 20u00 - 08u00

Zaterdag 26 september 20u00 - 08u00

 

Winterkriterium 2014-2015

Zaterdag 14 maart 11u00 - 15u00

Zaterdag 28 maart 11u00 - 15u00

 

Winterkriterium 2015-2016

Zaterdag 17 oktober 11u00 - 15u00

Zaterdag 07 november 11u00 - 15u00

 

Kampioenenviering:

Zaterdag 31 oktober 2015 om 19.00 u

Salons de Vrede in ICHTEGEM