Snellegem 2010 wedstrijden

Kampioenschap vaste hengel

Zaterdag 10 april 11u00 - 15u00

Zaterdag 22 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 05 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 21 augustus 11u00 - 16u00

Zaterdag 11 september 11u00 - 15u00

Kampioenschap match

Zaterdag 17 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 01 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 12 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 18 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 09 oktober 11u00 - 16u00

Koningschappen

Zaterdag 17 juli vaste hengel 11u00 - 16u00

Zaterdag 26 juni match 11u00 - 16u00

Palingwedstrijden

Zaterdag 10 april 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 15 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 19 juni 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 07 augustus 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 21 augustus koningschap (12u) 20u00 - 08u00

Zaterdag 11 september 5 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 25 september 6 reeks 20u00 - 01u00

Witviswedstrijd voor palingvissers

Zondag 25 juli 13u00 17u00

Mindervaliden, 50 Plus

Woensdag 14 april 11u00 - 16u00

Woensdag 12 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 09 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 14 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 11 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 08 september 11u00 - 16u00

Woensdag 13 oktober 11u00 - 16u00

Koppelwedstrijd 50 Plus Girisport

Dinsdag 22 juni 11u00 - 16u00

 

Grote koppelwedstrijd Girisport (enkel leden)

Zaterdag 29 mei hengelkeuze vrij 11u00-16u00

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 30 juli om 17u00 tot zaterdag 31 juli om 17u00

Grote Prijs Vanhee Gilbert

Wedstrijd Dames zondag 11 juli 14u00 18u00

Junioreswedstrijden:

Donderdag 08 juli en dinsdag 24 augustus

 

Feederwedstrijd (individueel max 22 deelnemers)

Donderdagavond 22 Juli 15u00-20u00

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 27 augustus, zaterdag 28 en zondag 29 augustus

Karperwedstrijden

Zaterdag 03 april 14u00 - 22u00

Zaterdag 03 juli 20u00 - 08u00

Zaterdag 02 oktober 14u00 - 22u00

Wintercriterium 2009-2010

Zaterdag 13 maart 12u00 - 16u00

Zaterdag 27 maart 12u00 - 16u00

Wintercriterium 2010-2011

Zaterdag 30 oktober 12u00 - 16u00

Zaterdag 13 november 12u00 - 16u00

Match & feederteam Roeselare

Zondag 15 augustus 10u00 15u00

 

Den Pier

Maandag 05 april 08u00 12u00

Zaterdag 25 september 08u00 12u00

Kampioenenviering:

Zaterdag 23 oktober Salons de Vrede in ICHTEGEM