Kampioenschap vaste hengel

Zaterdag 11 april 11u00 - 15u00

Zaterdag 23 mei 11u00 - 15u00

Zaterdag 06 juni 11u00 - 15u00

Zaterdag 22 augustus 11u00 - 15u00

Zaterdag 05 september 11u00 - 15u00

 

Kampioenschap match

Zaterdag 18 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 16 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 13 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 19 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 10 oktober 11u00 - 16u00

 

Koningschappen

Zaterdag 18 juli vaste hengel 10u00 - 15u00

Zaterdag 27 juni match 11u00 - 16u00

 

Palingwedstrijden

Zaterdag 25 april 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 09 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 30 mei 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 8 augustus 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 22 augustus koningschap (12u)20u00 - 08u00

Zaterdag 12 september 5 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 26 september 6 reeks 20u00 - 01u00

 

Witviswedstrijd voor palingvissers

Zondag 26 juli 13u00 17u00

 

 

Mindervaliden, 50 Plus

Woensdag 8 april 11u00 - 16u00

Woensdag 13 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 10 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 08 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 12 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 09 september 11u00 - 16u00

Woensdag 14 oktober 11u00 - 16u00

 

Koppelwedstrijd 50 Plus Girisport

Woe 15 juli 11u00 - 16u00

 

Grote koppelwedstrijd Girisport (enkel leden)

Zaterdag 30 mei hengelkeuze vrij 12u00- 17u00

 

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 31 juli om 17u00 tot zaterdag 1 augustus om 17u00

 

Grote Prijs Vanhee Gilbert

Wedstrijd Dames zondag 14 juni 14u00 18u00

 

Junioreswedstrijden:

06 mei, 20 mei, 03 juni, 05 augustus en 26 augustus van 14u30 tot 17u30

 

Feederwedstrijd (individueel max 22 deelnemers)

Donderdag 23 Juli 10u00 16u00

 

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 28 augustus, zaterdag 29 en zondag 30 augustus

 

Karperwedstrijden

Zaterdag 4 april 09u00 - 17u00

Zaterdag 4 juli 20u00 08u00

Zaterdag 3 oktober 09u00 - 17u00

 

Winterkriterium 2008-2009

Zaterdag 14 maart 12u00 - 16u00

Zaterdag 28 maart 12u00 - 16u00

 

Winterkriterium 2009-2010

Zaterdag 31 oktober 12u00 - 16u00

Zaterdag 14 november 12u00 - 16u00

 

 

Den Pier

maandag 13 april van 08u00 12u00

zaterdag 26 september van 08u00 12u00

 

Kampioenenviering:

 

Zaterdag 24 oktober Salons de Vrede in ICHTEGEM