VZW DE MOLENVISSERS SNELLEGEM 2007

 

Kampioenschap vaste hengel

Zaterdag 14 april 11u00 - 15u00

Zaterdag 12 mei 11u00 - 15u00

Zaterdag 09 juni 11u00 - 15u00

Zaterdag 11 augustus 11u00 - 15u00

Zaterdag 01 september 11u00 - 15u00

 

Kampioenschap match

Zaterdag 28 april 11u00 - 16u00

Zaterdag 26 mei 11u00 - 16u00

Zaterdag 23 juni 11u00 - 16u00

Zaterdag 15 september 11u00 - 16u00

Zaterdag 06 oktober 11u00 - 16u00

 

Koningschappen

Zaterdag 21 juli vaste hengel 10u00 - 15u00

Zaterdag 25 augustus match 11u00 - 16u00

 

Palingwedstrijden

Zaterdag 14 april 1 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 12 mei open palingwedstrijd 20u00 - 01u00

Zaterdag 26 mei 2 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 09 juni 3 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdag 07 juli koningschap (12u) 20u00 - 08u00

Zaterdag 25 augustus 4 reeks 20u00 - 01u00

Zaterdsag 08 september 5 reeks 20u00 - 01u00

 

Koppelmarathon- 24 Hr

Vrijdag 27 juli om 17u00 tot zaterdag 28 juli 17u00

 

Karpermarathon - 44 Hr

Vrijdag 17 augustus, zaterdag 18 en zondag 19 augustus

 

Mindervaliden, 50+ en juniores

Woensdag 11 april 11u00 - 16u00

Woensdag 09 mei 11u00 - 16u00

Woensdag 13 juni 11u00 - 16u00

Woensdag 11 juli Koningschap 11u00 - 16u00

Woensdag 08 augustus 11u00 - 16u00

Woensdag 12 september 11u00 - 16u00

Woensdag 10 oktober 11u00 - 16u00

 

Koppel 50+ GIRISPORT-GEERS 17 juli 11u00 - 16u00

 

Feederwedstrijd GEERS: 19 mei : 11u00 16u00

 

Grote koppelwedstrijd GIRISPORT(enkel leden)

 

Zaterdag 02 juni 12u00- 17u00

 

Grote Prijs Vanhee Gilbert

Wedstrijd Dames zondag 8juli 14u00 18u00

 

Junioreswedstrijden: 02 mei, 30 mei, 04 juli, 01augustus en 22 augustus van 14u30 tot 17u30

 

Den Pier maandag 09 april van 08u00 12u00

zaterdag 22 september van 08u000 12u00

 

Winterkriterium 2006-2007

Zaterdag 31 maart en 07 april 12u00 - 16u00

 

Winterkriterium 2007-2008

Zaterdag 20 oktober en 03 november 12u00 - 16u00

 

Jeugdopleiding :

 

Donderdag 26 juli van 09.00 tot 17.00 uur met erkende monitoren van het VVHV enkel voor diegenen die de cursus nog niet gevolgd hebben. Voor de rest is er een wedstrijd van 14 tot 17 uur.

 

 

 

Kampioenenviering:

Zaterdag 27 oktober Zaal de Vrede in ICHTEGEM

 

Verantwoordelijken : ROELS Ignace en DE VOOGT Willy

( (050) 20.16.56 en (050) 81.31.20